X Factor Türkiye Jüri Üyeleri Kimler?

Sponsorlu Bağlantılar
Dünyanın bir çok ülkesinde yayınlanan ve reyting rekorları kıran şarkı yarışması X Factor ülkemize geliyor.Kanal D ekranlarında başlayacak olan X Factor Türkiye Jüri Üyeleri tam olarak kesinleşmese de ünlü popcu Ziynet Sali ve sevilen sanatçı Emre Aydın ile jüri üyeliği için görüşüldüğü ve anlaşmaya varıldığına dair çeşitli haberler yapıldı.

Jüri üyelerinin seçimiyle yapımın kalitesi hakkında bize ipuçları veriyor. Ziynet Sali ve Emre Aydın ilk defa böyle bir yapımda görev alacaklar. Eminiz ki onları böyle bir işe ikna etmek hiç kolay olmamıştır. Fakat X Factor'ün tüm dünyada yayınlanan bir format olması ve ülkemizde en çok izlenen kanallardan birinde yayınlanması, jüri üyelerinin yapımın kalitesine inanmalarında ve ikna olmalarında büyük rol oynamıştır.

X Factor Jüri Üyeleri arasında ismi geçen bir diğer isim ise son yıllarda popüler şarkılara imzasını atan Sinan Akçıl. Yapımcıların Sinan Akçıl ile de görüştükleri haberlerini duymamıza karşın henüz bir kesinlik kazanamadı. Muhtemelen jüri üyelerine 4. bir isimde eşlik edecek. Jürinin kesinleşmesi halinde tam ve detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Sponsorlu Bağlantılar